تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | کارت ورود به جلسه آزمون هشتمین المپیاد نانو را دریافت نمایید
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1395/12/26 - تعداد بازدید : 3392
کارت ورود به جلسه آزمون هشتمین المپیاد نانو را دریافت نمایید کارت‌های‌ ورود به جلسه‌ آزمون هشتمین المپیاد نانو را تا 24 فروردین ماه از سایت باشگاه نانو به نشانی www.nanoclub.ir دریافت کنید.
3.7 امتیاز از 15 رای


به اطلاع داوطلبان گرامی و نهادهای ترویجی می‌رساند، کارت‌های‌ ورود به جلسه‌ آزمون هشتمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو،‌ از روز 23 اسفند تا 24 فروردین ماه برای دریافت و چاپ، روی سایت باشگاه نانو به نشانی www.nanoclub.ir قرار گرفته است.

نهادهای ترویجی می‌توانند با ورود به کارتابل خود، به صورت یک‌جا کارت ورود به جلسه تمام دانش‌آموزان آن نهاد را دریافت نمایند.

نکته: لطفا برای دریافت کارت از مرورگر فایرفاکس استفاده نمایید و پیش از آنکه اقدام به دریافت کارت کنید تنظیمات زیر را روی مرورگر خود اعمال کنید تا هنگام دریافت کارت‌ها با مشکل روبرو نشوید.

از منوی بالای صفحه، روی کلمه Tools کلیک کنید سپس از زیرمنوی باز شده، روی Options کلیک کنید، در پنجره‌ای که باز می‌شود گزینه Content را انتخاب نمایید، سپس تیک مربوط به پیغام Block pop-up windows را بردارید و Ok کنید.

اگر از نسخه‌های جدید فایرفاکس استفاده می‌کنید از Setting صفحه شروع کنید و این مراحل را طی کنید.

داوطلبان می‌توانند در بخش کارتابل افراد (صفحه نخست سایت)، کد ملی خود را به عنوان نام کاربری و رمز عبور وارد کنند و کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.

درصورتی‌که در هنگام ورود به سایت یا دریافت کارت با مشکلی مواجه شدید، به پست الکترونیکی بخش المپیاد باشگاه نانو (olympiad@nanoclub.ir) ایمیل ارسال نمایید.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)