تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | چگونه زنگ نانو را رایگان دریافت کنیم؟
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1395/12/09 - تعداد بازدید : 1746
چگونه زنگ نانو را رایگان دریافت کنیم؟ ستاد توسعه فناوری نانو در راستای حمایت از مروجان فناوری نانو در بین دانش‌آموزان، ماهنامه زنگ نانو را به صورت رایگان در اختیار برگزارکنندگان سمینارها و کارگاه‌های آموزشی قرار می‌دهد.
3.8 امتیاز از 4 رای


این حمایت، علاوه بر حمایت مالی است که از رویدادهای ترویجی و آموزشی فناوری نانو، توسط ستاد نانو از مجریان سمینارهای ترویجی و کارگاه‌های آموزشی فناوری نانو برای توزیع در بین شرکت‌کنندگان این برنامه‌ها صورت می‌گیرد. هدف از اجرای این طرح، دسترسی بیشتر علاقمندان فناوری نانو به منابع آموزشی استاندارد و برتر فناوری نانو و همچنین افزایش کیفیت و محتوای آموزشی سمینارهای ترویجی و کارگاه‌های آموزشی فناوری نانو است.

برای دریافت رایگان ماهنامه زنگ نانو، ضروری است حداقل 15 روز قبل از برگزاری دوره و زمانی که برگزاری دوره قطعی شده‌است اقدام به تکمیل دقیق این فرم و ارسال آن به ایمیل student@nano.ir نمایید.

تکمیل دقیق و کامل "جدول اطلاعات درخواست" به ویژه ذکر آدرس دقیق پستی محل تحویل بسته‌های آموزشی، اطلاعات تماس مسئول پیگیری و دریافت بسته و نوع و تعداد دقیق مخاطبان دوره برای ارسال بسته‌های آموزشی رایگان فناوری نانو ضروری است.

برای پیگیری درخواست‌ بسته‌های آموزشی رایگان می‌توانید با ایمیل student@nano.ir مکاتبه نمایید یا با شماره 09190206100 تماس حاصل فرمایید.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)