تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | فراخوان طراحی آزمایش دانش‌آموزی توانا
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1395/12/08 - تعداد بازدید : 1830
فراخوان طراحی آزمایش دانش‌آموزی توانا باشگاه نانو در نظر دارد برای ارتقای کیفیت و ایجاد تنوع در کتاب آزمایشگاه‌های دانش‌آموزی توانا از نظر تمامی متخصصان و علاقمندان در این زمینه استفاده نماید.
4.7 امتیاز از 14 رای


کلیه کارشناسان و مدیران پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی، دبیران و اساتید گرامی می‌توانند در طراحی آزمایش با باشگاه نانو همکاری نمایند و آزمایش‌های خود را در قالب فرمی که در ادامه آمده است، با درج موضوع "طراحی آزمایش" به نشانی nanoclub.tavana@gmail.com ارسال نمایند.

شایان ذکر است، آزمایش‌هایی که پس از انجام داوری برای استفاده در کتابچه توانا مناسب شناخته شوند، مورد تشویق قرار می‌گیرند.

این فراخوان از لحاظ زمان، دارای محدودیت نیست، ولی در صورتی که تمایل دارید آزمایش های طراحی شده به جلسات داوری این دوره برسد، تا تاریخ 1 خرداد سال 1396 فایل خود را ارسال نمایید.

برای دریافت آیین‌نامه و فرم طراحی آزمایش، اینجا کلیک کنید.

نکات قابل توجه

1- آزمایش‌ها باید بر اساس تجهیزات آزمایشگاه‌های توانا طراحی شود و در مواردی که نیاز به آنالیزهای خاصی وجود دارد، بر اساس فهرست دستگاه‌های توانا انجام گردد.
2- در طراحی آزمایش‌ها حداقل یک دستگاه تخصصی استفاده گردد و آزمایش‌هایی که از دستگاه‌های تخصصی بیشتری استفاده شود دارای امتیاز بالاتری است. 
3- آزمایش‌های طراحی شده قابل اجرا باشند. 
4- آزمایش‌هایی که در قالب فرم طراحی آزمایش نباشند، داوری نخواهند شد.
5- حوزه موضوع طراحی آزمایش مشخص گردد. 

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)