تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | ماهنامه زنگ نانو با ظاهری جدید به مدارس می‌آید
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1395/11/05 - تعداد بازدید : 1949
ماهنامه زنگ نانو با ظاهری جدید به مدارس می‌آید ماهنامه زنگ نانو، امسال با ظاهری متفاوت و جذاب‌تر از قبل در قالب مجله‌ای 24 صفحه‌ای با مطالب گوناگونی مانند اخبار، مقالات، گفتگو، مسابقه و سرگرمی منتشر می‌شود.
4.4 امتیاز از 8 رای


دانش‌آموزان سراسر ایران، مدت 7 سال است که از طریق این ماهنامه در جریان اخبار دانش‌آموزی نانو، مقالات دانش‌آموزی و پیشرفت‌های روز دنیا در زمینه‌های مختلف نانو قرار گرفته‌اند. این نشریه در دو سال اول انتشار، در چهار صفحه به صورت رنگی و با طراحی ویژه و با تیراژ 12000 نسخه منتشر می‌شد که از آذر سال 1390 با اعمال تغییراتی در اندازه، طراحی و محتوا، تعداد صفحات آن به هشت صفحه افزایش یافت.

پاییز امسال نیز بر اساس نظر مسئولان باشگاه نانو و سردبیر ماهنامه، قرار شد نشریه با تعداد صفحات بیشتر به منظور انعکاس حجم بیشتری از فعالیت‌های دانش‌آموزان ایرانی در حوزه‌های مختلف نانو مانند مقالات و تحقیقات دانش‌آموزان، گزارش عملکرد استان‌های مختلف، گفتگو با مدیران مراکز فعال و غیره منتشر گردد.

در این راستا آبان ماه سال جاری، شماره 69 ماهنامه به شکل مجله‌ای رنگی با تعداد 24 صفحه چاپ و بین مدارس کشور توزیع گردید. 

دانش‌آموزان علاقمند می‌توانند مطالب پیشنهادی خود را برای درج در ماهنامه به نشانی zangnano@nanoclub.ir ارسال نمایند. مطالب برگزیده به ترتیب تاریخ ارسال به نام خود دانش‌آموز در ماهنامه منتشر می‌شود. اخبار ارسالی می‌تواند شامل خبرهای علمی، آموزشی و ترویجی در ایران و جهان و مقاله‌ها و مطالب آموزشی و علمی می‌تواند نتیجه یک فعالیت پژوهشی، مطالعاتی یا ترجمه و گردآوری باشد. 

لازم به ذکر است، علاقمندان به تهیه اشتراک و دریافت آرشیو فایل‌های الکترونیکی شماره‌های قبلی ماهنامه زنگ نانو می‌توانند به صفحه زنگ نانو در سایت باشگاه نانو (www.nanoclub.ir) مراجعه نمایند. 

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)