تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | تشکیل انجمن‌های دانش‌آموزی نانو در منطقه 5 تهران
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1395/10/14 - تعداد بازدید : 1188
تشکیل انجمن‌های دانش‌آموزی نانو در منطقه 5 تهران انجمن‌های دانش‌آموزی نانو در منطقه 5 تهران به همت پژوهش‌سرای دانش‌آموزی جوان به منظور انجام و جهت‌دهی فعالیت‌های پژوهشی نانوی دانش‌آموزان این منطقه تشکیل شد.
4.2 امتیاز از 11 رای


پژوهش‌سرای دانش‌آموزی جوان منطقه 5 از ابتدای مهر سال جاری فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی در حوزه علوم و فناوری نانو را به صورت گسترده آغاز نموده است.

در راستای توسعه این فعالیت‌ها، دو همایش با موضوع معرفی فناوری نانو و کاربردهای آن در زندگی و صنعت با حضور 130 دانش‌آموز پسر و 220 دانش‌آموز دختر با تدریس آقای علی انصاری (دارنده مدال طلای المپیاد نانو) دارای گواهی توانمندی تدریس از سوی ستاد توسعه فناوری نانو برگزار شد.

گفتنی است دانش‌آموزان پسر حاضر در این همایش‌ها از مدارس امام خمینی، 14 خرداد، فرزانگان پویا، آفرینش، امام مهدی و عموییان و دانش‌آموزان دختر از مدارس ستایش، عفاف، ولایت، سرفراز، خضرا، آیین تربیت، سما2، هما، ابوذر غفاری، شهید دستغیب، جهاد، ایرج رستمی، ایوب آزاد، سمیه و سلام و شعبان بودند.

پس از برگزاری این همایش‌ها، انجمن‌هایی دانش‌آموزی با حضور علاقمندان به امور پژوهشی، تشکیل و برای انجام فعالیت‌های هدفمند سازمان‌دهی شدند.

شایان ذکر است در همین راستا پروژه‌های دانش‌آموزی طراحی شد که خروجی آنها در جشنواره‌های علمی و پژوهشی ارایه خواهد شد.

filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)