تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | غرفه نانو: غرفه برتر در نمایشگاه بزرگداشت هفته پژوهش استان البرز
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1395/09/25 - تعداد بازدید : 2061
غرفه نانو: غرفه برتر در نمایشگاه بزرگداشت هفته پژوهش استان البرز پژوهش‌سرای دانش‌آموزی ملاصدرای کرج با حضور فعال در نمایشگاه استانی بزرگداشت هفته پژوهش و برگزاری کارگاه‌های متعدد فناوری نانو، به عنوان برترین غرفه شناخته شد.
5 امتیاز از 1 رای


نمایشگاه استانی بزرگداشت هفته پژوهش توسط استانداری البرز، 16 تا 20 آذر ماه در محل باغ گلهای پارک چمران کرج برگزار شد و پژوهش‌سرای ملاصدرا با دارا بودن غرفه اختصاصی قطب استانی فناوری نانو و قطب کشوری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در این نمایشگاه حضور یافت. 

مسئولین پژوهش‌سرا با برگزاری 3 کارگاه جانبی در نمایشگاه و 50 کارگاه کوتاه مدت با حضور مقامات عالی رتبه، بیش از 700 دانش‌آموز و 300 بازدیدکننده آزاد را با مفاهیم علوم و فناوری نانو آشنا کردند و به همین دلیل غرفه ایشان به عنوان غرفه برتر نمایشگاه شناخته شد.

به گفته نوبا سلیم‌زاده کارشناس گروه نانوی پژوهش‌سرا و مدرس کارگاه‌ها، آقای دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، آقای دکتر عماری رییس مرکز سنجش و معاونین، آقای مهندس طحایی استاندار استان البرز و معاونین، آقای دکتر ربانی رییس پارک علم و فناوری، آقای ساکی مدیر کل آموزش و پرورش و شورای معاونین استان از این غرفه بازدید کردند.

filereader.php?p1=main_c4ca4238a0b923820filereader.php?p1=main_c81e728d9d4c2f636filereader.php?p1=main_eccbc87e4b5ce2fe2

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)