تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | دبیرخانه‌های استانی هشتمین المپیاد دانش‌آموزی نانو معرفی شدند
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1395/09/21 - تعداد بازدید : 1411
دبیرخانه‌های استانی هشتمین المپیاد دانش‌آموزی نانو معرفی شدند در راستای تعامل هر چه بیشتر و نزدیک‌تر باشگاه نانو با نهادهای ترویجی و تسهیل فرایند پاسخگویی به آنها، دبیرخانه‌های استانی زیر نظر باشگاه نانو با موضوع تبلیغات و ثبت نام برای هشتمین المپیاد دانش‌آموزی نانو آغاز به کار کردند.
3.7 امتیاز از 3 رای


نهادهایی که موفق به کسب رتبه برتر در استان خود شده‌اند و باتوجه به همکاری این نهادها با باشگاه نانو به عنوان دبیرخانه استانی معرفی شده‌اند.

فایل اطلاعات دبیرخانه‌های استانی را از اینجا دریافت کنید. 

لازم به ذکر است معرفی‌نامه و حکم دبیرخانه‌ها از سوی باشگاه برای مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها ارسال شده و همچنین در کارتابل دبیرخانه‌ها قرار گرفته است.

خواهشمند است کلیه نهادهای ترویجی استان‌ها، امور مربوط به تبلیغات و ثبت نام هشتمین المپیاد را از طریق این دبیرخانه‌ها پیگیری نمایند و همکاری‌های لازم در خصوص این امور را با ایشان داشته باشند.

شایان ذکر است باشگاه نانو به منظور مشخص شدن عناوین فعالیت‌های دبیرخانه‌ها و ایجاد سازوکاری برای پایش امور آنها و در نهایت ارزیابی و تشویق آنها، شرح فعالیت‌های دبیرخانه و قالب گزارش هفتگی را تهیه و تدوین کرده است. از دبیرخانه‌های محترم تقاضا می‌گردد، طبق عناوین موجود در شرح فعالیت‌ها، عمل کنند و همچنین پایان هر دو هفته گزارشی از فعالیت‌های انجام شده را در قالبی که ارایه شده است، برای باشگاه نانو به نشانی olympiad@nanoclub.ir ارسال نمایند.

برای دریافت فایل‌های آیین‌نامه فعالیت و گزارش هفتگی اینجا را ببینید.

گفتنی است این مراکز مورد تایید دفتر معاونت متوسطه آموزش و پرورش است و اطلاعیه معرفی آنها در پورتال وزارتخانه هم منتشر شده است. 

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)