تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | اعلام برترین‌های آزمایشگاه‌های آموزشی فناوری نانو (توانا)
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1395/09/14 - تعداد بازدید : 1706
اعلام برترین‌های آزمایشگاه‌های آموزشی فناوری نانو (توانا) به گزارش باشگاه نانو، عملکرد آزمایشگاه‌های آموزشی توانا در سال 1394 بر اساس پارامترهای مطرح شده در آیین‌نامه ارزیابی، انجام و ده مرکز برتر معرفی شدند.
4.4 امتیاز از 13 رای


بر این اساس پژوهش‌سرای رازی شیراز، پژوهش‌سرای امام جعفر صادق نور، پژوهش‌سرای اشراق درود، مجتمع آموزشی تیزهوشان سنندج، پژوهش‌سرای استاد بابا صفری اردبیل، پژوهش‌سرای استاد طاهر شهرضا، پژوهش‌سرای ابن سینا تهران، پژوهش‌سرای امام خمینی قروه، پژوهش‌سرای آذربایجان تبریز و پژوهش‌سرای دکتر امیرعلم غضنفریان زنجان رتبه اول تا دهم را بین 47 مرکز عضو شبکه آزمایشگاه‌های آموزشی توانا کسب کردند. 

برای دریافت جدول امتیازات مراکز برتر اینجا را ببینید.

از مهم‌ترین پارامترهای موثر در امتیازدهی به آزمایشگاه‌ها می‌توان به تعداد دوره و سمینار برگزار شده در آن آزمایشگاه، میزان فعالیت آزمایشگاه در میزبانی نشست‌ها و دوره‌ها، کسب رتبه‌های مختلف استانی یا کشوری به واسطه انجام فعالیت در آزمایشگاه و شرکت در جشنواره‌های مختلف و از همه مهم‌تر گزارش‌دهی این فعالیت‌ها به باشگاه نانو، اشاره کرد. 

برای تشویق مراکز برتر، به 5 مرکز برتر سری کاملی از دستگاه‌های آموزش مقدماتی فناوری نانو به عنوان هدیه تشویقی از طرف باشگاه نانو ارسال خواهد شد. این سری دستگاهی شامل 10 دستگاه مختلف است که برای آموزش مفاهیم مقدماتی فناوری نانو و نمایش برخی از کاربردهای این فناوری در زندگی روزمره به دانش آموزان کاربرد دارد. 

همچنین علاوه بر لوح تقدیر به 10 مرکز برتر، حمایت مالی به مبلغ 300 هزار تومان برای استفاده از خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی اهدا خواهد شد. 

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)