تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | گفتگو با علی خسرونژاد، طراح نرم‌افزار باشگاه نانو
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1395/08/20 - تعداد بازدید : 2387
گفتگو با علی خسرونژاد، طراح نرم‌افزار باشگاه نانو علی خسرونژاد، هجده ساله از شهرستان نیشابور، و دانش‌آموز دبیرستان شاهد ابوذرغفاری است. وی از توسعه‌دهندگان مارکت‌های محبوب فارسی زبان کافه بازار، ایران اپس، مایکت، کندو، پلازا و اول مارکت است. خسرونژاد به تازگی موفق به طراحی و ساخت نرم‌افزار سایت باشگاه نانو (قابل استفاده در گوشی‌های تلفن همراه اندرویدی)، شده است.
4.6 امتیاز از 36 رای


علی خسرونژاد، هجده ساله از استان خراسان رضوی، شهرستان نیشابور، سال چهارم رشته ریاضی و فیزیک دبیرستان شاهد ابوذرغفاری است. وی از توسعه‌دهندگان مارکت‌های محبوب فارسی زبان کافه بازار، ایران اپس، مایکت، کندو، پلازا و اول مارکت است. خسرونژاد به تازگی موفق به طراحی و ساخت نرم‌افزار سایت باشگاه نانو (قابل استفاده در گوشی‌های تلفن همراه اندرویدی)، شده است. 

وی در دوره‌های قبلی جشنواره دانش‌آموزی نانو با طرح‌های نرم‌افزار آموزشی نانو وب، انیمیشن حسنی و فناوری نانو، نرم‌افزار جعبه نانو و نانو پلاس حضور فعالی داشته است. 

در این دوره هم با دو نرم‌افزار "نانویی باش!" و "باشگاه نانو" در هفتمین دوره جشنواره نانو شرکت کرد که نرم‌افزار نانویی باش! موفق به راهیابی به مرحله کشوری جشنواره جوان خوارزمی هم شده است.

نرم‌افزار باشگاه نانو یک نرم‌افزار اندرویدی است که تمامی امکانات باشگاه نانو (به غیر از چند مورد مانند ثبت نام یا دسترسی به اخبار جدید که نیازمند اینترنت است) را به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت در خدمت شما قرار می‌دهد، مانند مقالات باشگاه، اطلاعات آزمایشگاه‌های توانا و ... که علاوه بر سرعت بالا و حجم پایین خدمات جالب دیگری را هم دارا است. این نرم‌افزار مورد تایید تیم توسعه‌دهندگان کافه بازار است و با جست و جوی باشگاه نانو در کافه بازار می‌توانید آن را دانلود کنید.

filereader.php?p1=main_5860e2660bd44eab2

باشگاه نانو برای معرفی فعالیت‌های این دانش‌آموز فعال در حوزه نانو گفتگویی انجام داده است که در اینجا می‌خوانیم.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)