تست عنوان
close
باشگاه نانو | اخبار | مرحله نخست هشتمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو تیر ماه 1396 برگزار می‌گردد
EN ورود به کارتابل افراد ثبت نام افراد ورود نهادهای ترویجی
مشروح خبر تاریخ خبر : 1395/08/18 - تعداد بازدید : 5518
مرحله نخست هشتمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو تیر ماه 1396 برگزار می‌گردد مرحله نخست هشتمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو تیر ماه سال 1396برگزار می‌گردد. مرحله دوم این جشنواره هم‌زمان با دهمین نمایشگاه فناوری نانودر مهر ماه 1396 برگزار خواهد شد.
4.3 امتیاز از 21 رای


دانش‌آموزان فرصت دارند تا 30 اسفند ماه برای شرکت در جشنواره اقدام نمایند. ثبت نام این دوره به صورت اینترنتی (توسط نهادهای ترویجی یا مستقل) و از طریق سایت باشگاه نانو انجام می‌شود. نهادهای ترویجی می‌توانند با مراجعه به کارتابل خود، مقالات دانش‌آموزان را به‌صورت الکترونیکی ثبت کنند همچنین در ثبت مستقل، یک نفر از نویسندگان نخست مقاله بایستی در سایت باشگاه نانو ثبت نام کند و با ورود به صفحه خود، ضمن پر کردن فیلدهای مربوطه مقاله را در سایت بارگذاری نماید.

برای دریافت راهنمای تصویری ثبت نام در هشتمین جشنواره دانش‌آموزی فناوری نانو اینجا کلیک کنید.

به نقل از دبیرخانه هشتمین جشنواره دانش‌آموزی نانو، در مرحله نخست جشنواره، 60 طرح از بین مقالات شرکت‌کننده انتخاب می‌شوند و به آنها پژوهانه استفاده از خدمات آزمایشگاهی فناوری نانو اعطا می‌گردد. این طرح‌ها فرصت دارند تا دهم شهریور ماه 1396، نواقص احتمالی طرح را برطرف و برای دبیرخانه ارسال نمایند. پس از انجام داوری و ارزیابی بین این طرح‌ها، 40 طرح در نهایت به مرحله دوم جشنواره راه پیدا خواهند کرد. 

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نوع نظر
نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)